Produkty

Regularna wymiana filtra to podstawa

Filtry powietrza

Aby silnik optymalnie pracował, należy regularnie kontrolować stan wkładów filtrów powietrza. Ich praca w bardzo dużym stopniu przedłuża jego żywotność. Żeby maksymalnie ograniczyć przedostawanie się do silnika: kurzu, sadzy, piasku itp., filtr powinien mieć: wysoką dokładność filtracji, dużą powierzchnię filtracyjną oraz małe opory przepływu. Wszystkie te parametry zapewniają oferowane przez nas filtry.

Filtry oleju

Oferowane przez nas filtry oleju są w stanie sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym dla oleju przez producentów silników. Tylko czysty olej zapewni optymalną pracę Twojego silnika. Częsta wymiana filtra wraz z olejem jest podstawą długiej i bezproblemowej pracy silnika.

Filtry paliwa

Dzisiaj filtry paliwa muszą charakteryzować się dostosowaniem do wydajnych układów wtrysku, zapewnić wysoką czystość i brak wody w paliwie. Wszystkie te cechy spełniają oferowane przez nas filtry i separatory paliwa. Oferujemy też filtry do starszych maszyn w rozsądnych cenach.

Filtry hydrauliczne

Nasze filtry i wkłady hydrauliczne wychodzą naprzeciw coraz szerszemu asortymentowi w tej grupie filtrów. Oferujemy filtry o wysokim, średnim i niskim ciśnieniu pracy. Wszystkie one zapobiegają dostaniu się zanieczyszczeń do coraz droższych i technicznie bardziej skomplikowanych układów hydraulicznych.

Filtry kabinowe

W nowoczesnych, jak i starszych maszynach, operator powinien mieć zachowane jak najlepsze warunki pracy. Świeże powietrze i komfort pracy zapewnią mu filtry kabiny i klimatyzacji, które zatrzymują: kurz, pyłki roślin, zarodniki grzybów itp. Co najmniej raz w roku powinny być one wymienione, jeśli chcemy dbać o swoje zdrowie.

Filtry przemysłowe

Dostarczamy szeroki zakres filtrów do: cieczy, układów hydraulicznych, filtracji sprężonego powietrza, separatory do sprężarek i pomp próżniowych, separatory mgły olejowej itp.